KOLEJNE TRZY PUNKTY

Po bardzo emocjonującym meczu , choć stojącym na kiepskim poziomie , wywozimy z Wałbrzycha trzy punkty i pozostajemy na pozycji lidera . Początek spotkania nie zapowiadał takich emocji .Już w 4 minucie za sprawą Maurycego Majewskiego wychodzimy na prowadzenie. Chwilę później już powinno być 2:0 , ale nie wykorzystujemy kilku dogodnych sytuacji bramkowych . Pogoda oraz stan murawy w Wałbrzychu powodował że spotkanie nie obfitowało w składne akcje , a grający bardzo ambitnie gospodarze prostymi środkami zaczęli przedostawać się pod nasze pole karne . W 25 minucie po takiej właśnie akcji doprowadzili do remisu . Po zmianie stron obraz gry nie uległ zmianie i na boisku panował totalny przypadek . Chaos wykorzystali ponownie gospodarze i wyszli na prowadzenie . Nasz zespół nie przygotowany do gry na takim boisku miał kolosalne problemy z konstruowaniem akcji ofensywnych . W 55 minucie udało się doprowadzić do remisu za sprawą dobrze rozegranego rzutu rożnego . Jakub Skwarło dośrodkował w pole karne Szymon Kuprowski strącił piłkę , a znajdujący się 7 metrów od bramki Kamil Piskulak zachował się najprzytomniej umieszczając ją w siatce . Zespół walczył do końca i to się opłaciło . Michał Rzońca wywalczył rzut wolny w odległości około 23 metrów od bramki gospodarzy . Mocne uderzenie Jakuba Skwarły w kierunku bramki , lot piłki zmienia Szymon Kuprowski i piłka po raz trzeci ląduje w bramce wałbrzyszan zapewniając nam trzy punkty .