PEWNA WYGRANA W WAŁBRZYCHU

W piątym meczu ligi Okręgowej Trampkarzy pokonujemy na wyjeździe zespół Victorii Wałbrzych 12:0(5:0) . Bramki dla naszego zespołu zdobyli 3 x Michał Rzońca , 2 x Maurycy Majewski , 2 x Alex Przewoźny , 2 x Kamil Ziółkowski  po jednej dołożyli Kornel Karecki , Maciej Procków i Filip Wodnicki . Po mimo trudnych warunków do gry ( wąskie boisko o kiepskiej  nawierzchni )  oraz przeciwnika nie najwyższych lotów , chłopcy zasłużyli na słowa uznania . Początek meczu jednak nie był łatwy i w 5 minucie gospodarze mogli objąć prowadzenie , ale nie wykorzystali rzutu karnego .. Od tego momentu na boisku rządziła już tylko ekipa gości , która konsekwentnie realizowała założenia taktyczne i grając szybko piłką stwarzała sobie co chwilę dogodne sytuacje bramkowe . Bardzo dobre spotkanie  zagrali boczni obrońcy , którzy strzelili trzy bramki i przy kolejnych trzech mieli asysty .

Zespół wystąpił w składzie ; Dymkowski - Przewoźny (41 Kwiecień )  , Piskulak , Kondryc , Procków ( 40 Stawski ) - Ziółkowski , Kuprowski , Skwarło ( 40 Wodnicki ) - Kzarecki , Rzońca , Majewski