POCZATEK ROZGRYWEK NA MINUS

Początek rozgrywek rocznik 2004 nie może uznać za udany . Po słabym meczu przegrywamy w Ząbkowicach z Orłem 4:0 . Zespół zaprezentował się zdecydowanie poniżej swoich możliwości , a rozmiary porażki mogły być jeszcze większe . Jedynym usprawiedliwieniem dla naszych zawodników było to że przeciwnicy grali prawie wyłącznie rocznikiem 2003 i przewyższali nas pod względem fizycznym .

UKS Lechia Dzierżoniów - Bolisęga - Kondryc , Piskulak , Ziółkowski ( 36 Procków ) , Stawski - Kuprowski , Wodnicki - Kwiecień , Skwarło , Przewoźny - Rzońca

Pozostałe mecze pierwszej kolejki :

Victoria Świebodzice - Zjednoczeni Ścinawka Średnia 13:3

Dzisiaj o godzinie 11:00 zostanie rozgrany mecz pomiędzy Piastem Nowa Ruda a Nysą Kłodzko . Na 12 września został przełożony mecz pomiędzy Polonią-Stalą Świdnica i Victorią Wałbrzych , a spotkanie AKS Strzegom - Bielawianka Bielawa rozegrany zostanie 20 września 2018 .